Vašim dávným snem byla malířská kariéra. Jenomže pak jste usoudili, že jste nebyli obdařeni zrovna dostatkem trpělivosti, aby vás naplnily hodiny strávené s barvami a čekání na schnutí kýženého výsledku. Co s tím? Chcete si i tak dopřát okrasu svého domova obrazem? Nic jednoduššího. Obrazy na plátně si nemusíte sami namalovat. A dokonce se za nimi nemusíte vydat ani do galerie.

Tak kam? Nechystáte se mi namluvit, že pro obraz si mám snad vyrazit třeba do zeleniny nebo do lékárny, nedělejte si ze mě legraci. To bychom si samozřejmě nedovolili. Takže vás pošleme na web naší společnosti Fobraz. Co umíme? Umíme tisknout obrazy na plátně. Konkrétně na přírodní plátno. Dbáme totiž na kvalitu svých služeb. Proto využíváme i originální inkousty. Naše služby si za rámeček dáte. Doslova. Vlastně, dáme vám je za něj my. Přesně za rám z kvalitního borovicového dřeva. Na něm je plátno pevně uchyceno. Výsledný tisk je také odolný vůči vlivu UV záření.

A to ještě není všechno. Když se řekne fotoobraz, vybaví se vám klasická portrétní fotografie, případně krajina? Fotoobraz se může stát malým uměleckým dílem. Nabízíme vám tisk ve stylu pop art, případně možnost nechat si natisknout rovnou z více fotek koláž. Ta je ideální vzpomínkou například na svatbu, pokud tedy nemáte v tomto aktu zvláštní zálibu a nejste zrovna poněkolikáté šťastně rozvedení. Koláž složená ze společných fotografií je také originálním dárkem. Konec výběrům nevhodných darů a rozpačitým větám typu: „No, to jsi nemusel…”

Fotoobraz od Fobraz získáte už během jednoho dne. V případě, že opravdu spěcháte, přijďte si ho vyzvednout sami. Pokud nemáte čas, pošleme vám jej na dobírku. A navíc vám přidáme 3D maketu. Až při převzetí také budete za obraz platit. Cena se odvíjí od velikosti obrazu. V případě, že z námi nabízených velikostí se vám žádná nehodí, napište nám, jaký konkrétní rozměr potřebujete. Vytvoříme ho na míru.

Objednávku vyřídíte jednoduše online prostřednictvím našeho webu http://fobraz.cz. Pokud máte nějaké dotazy, můžete nám napsat e-mail, případně zavolat. Nebo stačí napsat své telefonní číslo a my se vám obratem ozveme.

Zážitkový pobyt

Zajímavé odkazy

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Instalatér Rajhrad

Kontakt

info@atlaswebu.cz